Accademia Italiana

отримати безкоштовну консультацію
70
60 країн з яких навчаються студенти (50% - міжнародні студенти)
AD Education Group
Education Group, до якої входить університет - це 20 шкіл та 70 кампусів в  Італії, Іспанії, Франції та Німеччині
IT/ENG
навчання можливе італійською або англійською мовами
Accademia Italiana – приватний університет, що спеціалізується на дизайні, моді та фотографії. Це одна з перших шкіл мистецтва, моди та дизайну в Італії заснована у 1984 році архітектором Вінченцо Джубба у Флоренції. Зараз кампуси - у Флоренції та Римі.

Чому Accademia Italiana?

перша школа моди та дизайну в регіоні Тоскана, яка отримала акредитацію Міністерства освіти Італії (MIUR) і набула статус університету (у 2013 році)

кампуси містять майстерні із сучасним устаткуванням та технікою для пошиття одягу, моделювання для дизайну інтер'єру та продукту, приміщення для фотозйомок, текстильний архів, програмне забезпечення для 3-D моделювання

всі випускники мають власне професійне портфоліо та всі необхідні навички, які потрібні на ринку праці. Служба з допомоги пошуку стажування та працевлаштування випускників регулярно подає роботи випускників на розгляд партнерських компаній.
Головний кампус у Флоренції
Навпроти Палацу Пітті, де зародилася висока мода в Італії. Зараз в Палаці Пітті знаходиться найбільша в Італії колекція присвячена історії моди.

У Флоренції у 1951 році італійський підприємець Giovanni Battista Giorgini організував перше в Італії Fashion Show. Гостями шоу були важливі американські баєри. З того часу Fashion Shows у Флоренції стали проводитися регулярно двічі на рік.

Біла зала палацу Пітті була регулярним місцем показу мод. Вважається, що саме завдяки тим подіям, італійська мода стала відомою і популярною у всьому світі.

Хто навчає в Accademia Italiana?

Викладачами є досвідчені та успішні ілюстратори, дизайнери, художники, архітектори, спеціалісти з візуального мистецтва та комунікації, мистецтвознавці, фотографи, які отримали освіту та досвід в Європі, США, Великої Британії, країнах Азії.

Викладачі-практики, які працювали у брендах Salvatore Ferragamo, Escada, Moschino, Gianfranco Ferré, Guess, Emilio Cavallini, Just Cavalli та ін., в провідних європейських та світових архітекторських компаніях або дизайнерських студіях.
Компанії, для яких студенти Accademia Italiana виконують проекти:
відомі бренди із штаб-квартирою у Флоренції - Ermanno Scervino, Salvatore Ferragamo, Gucci та інші
текстильні компанії, виробники одягу, аксесуарів та шкіряних виробів, які знаходяться в регіонах Тоскана та Лаціо
рекламні агенції, агенції з комунікації та дизайнерські студії
готелі, B&B, кафе та ресторани міста Флоренція та Риму

Що вивчати в Accademia Italiana?

Підготовча програма з дизайну
італійської мова та культура, історія італійського мистецтва, італійський дизайн та стиль, мистецтво: ексізи, техніки живопису, фотографія
Бакалаврат
дизайн моди, дизайн ітер'єрів та дизайн продукту, графічний дизайн, фотографія, дизайн комунікації, дизайн мультимедіа, дизайн ювелірних виробів
Магістратура
мода та текстильний дизайн, дизайн та управління у сфері моди, дизайн продукту, дизайн інтер'єру, графічний дизайн, професійна фотографія, дизайн ювелірних виробів
Однорічна магістратуа та професійні курси
дизайн одягу, дизайн інтер'єру, дизайн ювелірних виробів,мерчандайзинг для моди, дизайн торгових площ, фотографії для моди, стайлінг, дизайн подій і комунікацій, малювання та живопис, візуальний мерчандайзинг

Вартість навчання для Non-EU студентів:

Бакалаврат: перший рік - 10 900 євро, з другого ріку - 8 900 євро/рік

Магістратура: перший рік - 11 200 євро, другий рік - 9 200 євро.

Однорічна магістратура та професійні курси: 5 400 євро

Літні курси: 1 200 - 2 200 євро

Для українців застосовуються ціни як для EU студентів, та надається знижка 50% для навчання на підготовчій програмі, бакалавраті та дворічній магістратурі.

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.