Послуги щодо вступу до університетів Італії та Іспанії

отримати безкоштовну консультацію

Індивідуальна сесія

Для тих, кому потрібна допомога із вибором спеціальності, має багато питань, хоче розглянути різні варанти програм.

Профдіагностика та оцінка профілю абітурієнта (мотивація, освіта, досвід, навички, побажання щодо вибору сеціальності)

Коучінг щодо вступу до університетів Італії та Іспанії для українських студентів

Підбір академіних програм, вибір пріоритетних варіантів, check-list для вступу

Персональний план вступу

Для тих, хто вже визначився із спеціальністю й хоче уточнити, чи відповідає вимогам для вступу,  й отримати поетапний план вступу.

Дослідження процедури вступу на декілька академіних програм за певною спеціальністю

Комунікація з університетами для уточнення відповідності критеріям вступу

Покроковий план підготовки та подачі документів, проходження тестувань та завершення процесу зарахування до університету

Програма супроводу

Етап 1
Підбір варіантів програм після аналізу індивідуальної ситуації

Допомога із рішенням про вибір програми для вступу

Складання індивідуального плану вступу, check-list необхідних документів

Супровід у підготовці пакету документів, переклад, оформлення заявки на вступ

Підготовка до інтерв'ю, реєстрація на вступні тестування

Отримання результатів проходження конкурсу й рішення про вступ
Етап 2
Супровід у процедурі фінального разахуння в університет

Консультація про форму оплати за навчання

Легалізація освітних документів відповідно до вимог підтвердження освіти для навчання в Італії та Іспанії

Консультація з пошуку житла

Візовий супровід

Консультація щодо отримання дозволу на перебування в Італії та Іспанії

Сесія щодо планування кар'єри

Відгуки наших студентів

Євгенія - IULM,  Мілан
Дякую EducationPursue та зокрема Наталії за супровід під час вступної кампанії! Завдяки підтримці і роботі агенції, я взагалі не відчула "важкості" цього процесу.

Все було швидко і легко, навіть складання іспитів для Міланського університету, тому що мені сказали, що я точно справлюсь - так і вийшло! Попереду у мене насичене навчальне життя у Мілані і за це я вдячна Наталії, яка стала "провідником" у світ можливостей)

Головне - це вірити у те, що мрії можливі. Якщо ви готові до їх здійснення, то пишіть EducationPursue і потім самі переконаєтесь.
Аліна - Ca' Foscari, Венеція
Якщо Вас цікавить освіта за кордоном, тоді вам до EducationPursue.Агенція допоможе вам у не простому виборі університету чи спеціальності.

Мене підкорила ця агенція своєю віддачею, звязок о 23 годині та щирі поради не нав'язуючи послуги, прийняття до уваги моїх побажань. Я вступила до університету Венеції на магістратуру на Data Analytics for Business and Society на факультеті економіки, задоволена цим вибором, кампусом та ставленням викладачів.

Дякую агенції за підтримку на всіх етапах вступу та зарахування!
Роман - Foundation Year в університеті Павії, та його мама Майя
Дякую EducationPursue та Наталії особисто за підтримку у вступі мого сина до університету в Павіі.

До нашого спілкування можливість навчання за кордоном видавалась примарною і неможливою. Але Наталя все детально спланувала та вела нас покроково.

Тепер з нетерпінням чекаємо початку навчання!
Оля - Iuav, Венеція.
У 2020 році я вступила на бакалаврат з архітектури. Зробити це без допомоги Наталії було б дуже непростим завданням. Наталія допомогла мені буквально з кожним етапом при моєму вступі.

Звернувшись за допомогою до Наталі, кожен мій крок був під супроводом, і я почувала себе в надійних руках. Наталя професіонал у своїй справі – підхід до роботи дуже ретельний і, що найголовніше, щирий!

Хочу висловити величезну подяку за ту кількість уваги та турботи, яку мені було приділено!
Христина - університету Bicocca, Мілан
Про навчання в Італії я почала задумуватись ще з 2 курсу бакалавру в Україні, а готуватись почала з 3-го. Знайшла агенцію, де працювала Наталя і ми розпочали мою підготовку до вступу.

На всіх етапах мене курувала Наталя. Після декількох етапів відбору мене запросили на навчання в Університет Мілану-Бікокка (на програму Business Intelligence and Big Data Analytics.).

Роботою Наталі я більш ніж задоволена.
Каріна - університет Пізи
Мені дуже сподобалося співпрацювати з цією агенцією ! Тут працюють професіонали, які знають свою роботу !

Зокрема , Наталія, яка проконсультувала мене на вищому рівні і Олена яка допомагала мені з візовим питанням. Але найбільше що здивувало, незважаючи на те, що все відбувалося в онлайн режимі і на відстані я відчувала підтримку і складалося враження, що вони переживають як за власних дітей )З допомогою цих людей я поступила на магістратуру з геології  в університет Пізи.

Я дуже щаслива, що звернулася саме до них ) я рекомендую усім цю агенцію хто планує поступлення за кордон
Олександр, Міланський державний університет
Бажаючи вступити до італійського університету, я знайшов багато різної інформації, але не розумів, як мені потрібно діяти. На щастя, у один момент пошуків доля звела мене з EducationPursue, які допомогли детально та послідовно пройти цей нелегкий шлях і уникнути помилок, які я би точно зробив у процесі.

У результаті, я вступив на магістртури з міжнародних відносин, а також, отримав стипендію від університету, яка, багато в чому, заслуга тієї роботи, що ми проробили із резюме, мотиваційними листами та великою кількістю інших паперів.

Дуже задоволений співпрацею!
Катерина - університет Павії
Здобувши ступінь бакалавра в Краківському Економічному Університеті, я вирішила продовжити навчання на магістратурі в Італії.

Величезну підтримку при всітупі до італійсого  ВНЗ надали в EducationPursue.  Була зроблена колосальна робота, це справді так. У результаті, я вступила до University of Pavia, на факультеті International Organization and Market Regulations.

Від імені моїх близьких і особисто величезну подяку за професіоналізм агенції Наталії Ауліної.  Всіх Вам благ та процвітання!
Ксенія, Міланський державний університет
Наталія допомогла втілити мрію, про переїзд, варто було лише зв'язатись.

Моє життя з 2017 стало у мільйони разів щастивішим, я і не думала, що це настільки реально. Магістратура у Мілані - це двері у нове ішне, спершу непросте життя, але це того варте.

Наталія допомогла мені змінити моє життя, організувавши всі кроки для вступу.
Вікторія -  La Sapienza, Рим
Завдяки щасливому випадку я знайшла EducationPursue. Ми одразу порозумілися, Наталія та Олена виявилися відповідальними і добродушними, і відразу з'явилося відчуття того, що вони щиро зацікавлені в тому, щоб я здійснила свою мрію.

Протягом довгих місяців ми регулярно були на зв'язку,  говорили не тільки про питання вступу, а також про мотивацію, про те, як не здаватися незважаючи на труднощі, які ми все-таки подолали разом, і разом раділи кожному маленькому і великому успіху.

В результаті, я студентка бакалаврату Lingue, Culture, Letterature, Traduzione. Безмежне ДЯКУЮ і удачі та процвітання Вам у Вашій роботі!

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.