Вища освіта в Іспанії

отримати безкоштовну консультацію

Ми рекомендуємо навчання в Іспанія якщо:

маєте повну загальну середню освіту й володієте іспанською на рівні В1, тоді можливе навчання на підготовчій програмі для вступу на бакалаврат у державні університети Іспанії

маєте повну загальну середню освіту, володієте англійською мовою на рівні В2 й вас цікавить навчання у приватних університетах Іспанії

готові почати інтенсивний курс іспанської мови й далі продовжити навчання на підготовчій програмі для вступу на бакалаврат в державні університети

маєте ступінь бакалавра й плануєте вступ на магістратуру в Іспанії, можливе навчання ангійською або іспанською мовами

пануєте вступ на магістратуру й готові вивчити іспанську з нуля на спеціальній підготовчій програмі для вступу на магістрату в Іспанії

Які програми пропонують університети Іспанії?

Бакалавріат (Grado)

Тривалість: 4 роки.

Для абітурієнтів, які пройшли підготовчу програму та склали спеціальні вступні іспити (для вступу у державні університети).
Мова навчання – іспанська (у державних університетах) або англійська (можлива у приватних університетах).

Магістратура (Máster Universitario Oficial)

Тривалість : 1 або 2 роки.

Для абітурієнтів, які мають вищу освіту на рівні бакалавра.
Мова навчання – іспанська, англійська

Як вступити до університетів Іспанії?

Для вступу на бакалаврат:
У державні університети необхідно підготуватися до вступних іспитів на підготовчих курсах в Іспанії й парарельно подати документи про освіту на омологацію у відповідну службу при Міністерстві освіти Іспанії. Для приватних офіційних університетів, навчання на підготовчих курс не обов’язкове. Документи на омологацію можна подати перед початком навчання на першому курсі.

У червні здати вступні екзамени PСE/EBAU (перелік предметів на іспиті залежать від спеціальності, на яку вступаєте). Обов’язково для державних університетів. Для приватних, дані іспити не обов’язкові.
Для вступу на магістратуру:
Пройти конкурсний відбір на основі середнього балу, академічного та практичного досвіду,інших критеріїв, залежно від спеціальності.

Надати довідки, які підтверджують середній бал диплому бакалавра та право вступу на магістратуру в Україні.

Підтвердити рівень мови: іспанської (сертифікат DELE), або англійської, залежно від мови навчання.

В яких уніврситетах Іспанії навчатися?

Університети Андалусії
В регіоні Андалусія 10 державних університетів. Серед яких університети у Севільї й Гранаді - одні з найстаріших університетів світу. А також, університет Малаги, що у топ-400 молодих університетів світу.
детальніше
Університет Малаги
Найбільше університетське містечко в Андалусії, має сучасний і функціональний кампус, яких складається з навчальних корпусів та будівель адміністративної й соціальної інфраструктури.
детальніше
Університет Pompeu Fabra
Молодий державний університет заснований в 1990 році у Барселоні, проте вже посідає високі рейтинги на національному й міжнародному рівні - 16 місце у рейтингу молодих університетів світу.
детальніше
Університет CEU
Найбільший приватний навчальний заклад в Іспанії, має 3 університети в Мадриді, Валенсії та Барселоні. Заснований в 30-х роках  20-го століття, посідає 136 місце у рейтингу молодих університетів світу.
детальніше
Університет CEU
Найбільший приватний навчальний заклад в Іспанії, має 3 університети в Мадриді, Валенсії та Барселоні. Заснований в 30-х роках  20-го століття, посідає 136 місце у рейтингу молодих університетів світу.
детальніше

Відгуки наших студентів

Вероніка, магістратуа з лігвістики, Барселона
Сам університет Pompeu Fabra і ця програма мені здались найсучаснішими та я дійсно не помилилася!Треба відзначити рівень викладачів –  усі вони неймовірні спеціалісти, які живуть своїм ділом, їх знають і визнають у лінгвістичному світі, у всіх є свої книжки, публікації, дослідження з якими вони виступають на конференціях по всьому світу та у деяких навіть є свої дослідницькі теорії-прориви у науці.
Вікторія, магістратура з туризму, Малага
Університет в Іспанії - це змога вибору предметів, це додаткові індивідуальні заняття з викладачем по бажанню, це віруальний кампус, це і можливість перездач предмета, так як тут не відраховують за нездачу. Моя дипломна робота була на тему: "Розвиток туристичних ресурсів Торемолінос". Торемолінос – це містечко у провінції Малаги. Я виконала багато виїздів у м. Торемолінос з іншими студентами і викладачами. Під час цих поїздок я досліджувала те, як працюють різні послуги для туристів у цьому місті, розробляла туристичні маршрути, співпрацювала з туристичними агенціями.
Ілона, магістратура з туризму Universidad Complutense de Madrid
Протягом навчання нам проводили різні виїзні заходи, так наприклад ми були на туристичних виставках (Fitur, Intur) та відвідали Бенідорм та Аліканте, португальські релігійні міста Фатіма та Баталя, і місто з найбіліьшими хвилями в Європі – Назаре. Також, ми мали змогу послухати професіоналів сфери туризму різних напрямків, так до нас з лекцією приходили спеціалісти туристичних стартапів, туристичних агенцій, авіакомпаній, державні представники розвитку туризму, тощо.
Мар'яна, випускниця університету Малаги у 2020 році
Я у 2018 р. вступила на магістерську програму Estudios Ingleses y Comunicación Multilingüe e Intercultural у Малазі. Предмети можна було вибирати самому. Було багато самостійної роботи. Було багато літератури, досліджень есе, розбір текстів і так далі. Це практична програма в якій немає екзаменів. Це був основний сюрприз.

Тему своєї магістерської роботи я обирала сама. Я вже знала, що мені подобається і я писала про те, чи впливає мультилінгвізм на особистість. Я написала магістерську роботу під час карантину весною 2020 року.

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.