Università Ca'Foscari Venezia

отримати безкоштовну консультацію
Університет заснований у Венеції більше ніж 150 років тому як перша бізнес-школа в Італії. Наразі універстет пропонує програми у таких сферах як іноземні мови, гуманітарні науки, економіка, менеджмент й точні науки. Посідає високі місця у міжнародних рейтингах за напрямками навчання: лінгвістика, економіка та економетрія, історія, географіїя.

Чому Ca'Foscari Venezia?

Венеція - місто світової спадшини UNESCO, де проходять міжнародні заходи культури (виставка сучасного мистецтва та архітектури Biennale та Венеціанський кінофестиваль)

Університет спеціалізується на чотирьох сферах: іноземні мови та література, гуманітарні науки, економіка та природничі науки, які організовані у вісім факультетів

5 бакалаврських та 18 магістерських програм викладаються англійською мовою

500 партнерських університетів для програм обміну студентів

Дослідницькі проекти, які фіінансуються спеціальними міжнародними програмами (Horizon 2020, European Territorial Cooperation, Horizon Europe 2021-2027)

Підтримка в організації стажування в Італії та за кордоном (більш ніж 3 700 стажувань на рік)

2 сучасних гуртожитки у Венеції
Università Ca'Foscari у рейтингах
№1
у національному рейтингу CENSIS за інтернаціоналізацією, комунікацією та цифровими послугами
№36
у світі, за дисциплінами “класична грецька та римська література та  мови, стародавня історія”,QS World University Rankings
TOP
Топ-200 з менеджменту, економуки, лінгвістики та топ-400 з бізнесу в QS World University Rankings

Що вивчати в Università Ca'Foscari?

Підготовча програма
курс італійської мови
загальна підготовка до вступу на бакалаврат (навички критичного мислення, вивчення сучасної італійської історії та культури)
предмети із спеціалізації на вибір (економіка й менеджмент, гуманітарні науки та мистецтво, науки: математика, фізика, хімія, біологія; архітектура, мистецтво та дизайн)
Бакалаврат англійською
менеджмент
економіка та фінанси
менеджмент і цифрова комунікація
менеджмент туризму, Е-туризм, готельна спрва
філософія, міжнародні та економічні відносини (подвійний диплом  з University of Groningen, Нідерланди)
Бакалаврат італійською
культурне та мовне медіаторство
зовнішня торгівля та туризм
стала хімія та технології
збереження та менеджмент культурної спадщини
економіка та бізнес
науки про навколишнє серидовищ
інформатика (подвійний диплом з: Universität Hamburg, Німеччина; Universidad de Burgos, Іспанія; Instituto Politécnico de Coimbra, Португалія, University of Lorraine, Франція; Turun Yliopisto, Фінляндія)
Магістратура  англійською
порівняльні міжнародні відносини
штучний інтелект та інженерія даних
кібербезпека
розробка та  інженерія програмного забезпечення
наука та технології збереження культурної спадщини
цифрові технології в гуманітарних наукахан
аліз даних для бізнесу і суспільства
гуманітарні науки для навкоишнього серидовища
науки про навколишнє середовище
cередземноморські дослідження: міграція, співпраця та розвиток
стала хімія та технології
інженерна фізика
економіка та управління мистецтвом і культурою
англістика, американістика
Магістратура  італійською
Адміністрування, фінанси та контроль
Культурна антропологія, етнологія, етнолінгвістика
Економіка підприємства та менеджментІталійська філологія та література
Робота, соціальне громадянство, міжкультурність
Мови та цивілізації Азії та Середземноморської Африки
Маркетинг і комунікації
Міжкультурний розвиток туристичних систем
Магістратура з варіантами подвійних дипломів
лінгвістичні науки, університет Нової Горіци (Словенія), Університет Бухареста (Румунія), Університет Гете Франкфурт (Німеччина)
наука та технології біо та наноматеріалів, - Kyoto Institute of Technology (Японія)
економіка і фінанси, Université Paris-Dauphine (Франція), Université Aix-Marseille (Франція), Stevens Institute of Technology (Гобокен, США)
глобальні фінанси та бухгалтерський облік, ESCP Europe (Париж, Франція). HEC Management School – Université de Liege (Бельгія). Технологічний інститут Стівенса (Гобокен, США)
Інновації та маркетинг, ESCP Europe (Париж, Франція)
міжнародний менеджмент, Universität Hohenheim (Німеччина), The University of Adelaide (Австрія), ESCP Europe (Париж, Франція)
глобальний розвиток та підприємництво, EM Strasbourg Business School (Франція)

Вартість навчання

Вартість навчання: 1 200 євро/рік

Стипендії: на основі середнього балу, кількість обмежена, або регіональна стипендія на основі економічної ситуації сім’ї
Аліна, магістратура Language and Management to China

На моїй програмі китайська поділялася на три предмети: переклад з італійської на китайську + граматика, розмовна китайська з фокусом на переговорах, переклад з китайської на італійську + граматика. Дві з них велися носіями мови, які 90% часу на парах говорили китайською, у випадках, коли щось було незрозуміло, переходили на італійську. Переклад з китайської на італійську викладав італієць, де також детально пояснював граматику і способи перекладу італійською мовою.

У навчальному плані є два-три предмети, які студент обирає сам, з будь-якої сфери і будь-якого інституту Ка-Фоскарі. Я обрала такі предмети як Social Media Marketing, Contemporary Issues in Management та Consumer Behaviour, що відносяться до економічного інституту.

По-третє, окрім тих занять, що прописані у навчальному плані до кожної програми, в університеті є багато інших цікавих речей. Наприклад, Active Learning Lab — інноваційні навчальні лабораторії тривалістю шість тижнів. Я брала участь в одному з таких проектів, він називався Export Manager, де спочатку у нас були спеціальні заняття, присвячені роботі менеджера з експорту, а потім ми з командою мали створити маркетингову кампанію для однієї з компаній-партнерів університету.
Тетяна, магістратура International Management,  подвійний диплом з  Universität Hohenheim, Німеччина

В Università Ca' Foscari ми вивчали по 2-3 предмети і одразу здавали іспити з них. Сесія що 5 тижнів (дуже цікаві курси як: Cross cultural management, Information system and network, International industrial economics, Leadership, Innovation technology management). В кінці курсу кожного з предметів проходять зустрічі з компаніями та навчальні візити (так як я навчалася у 2020/21 році – коли був локдаун, ці зустрічі були он-лайн), наприклад у нас була зустріч з менеджером PUMA, LVMH та Heinken ті ін. Воркшопи та зустрічі з HR менеджерами проводять кожні 2 тижні.

У Німеччині в мене менше предметів, тому що у другому семестрі я маю написати дипломну роботу під контролем наукового керівника, а захист диплому - в Università Ca' Foscari. В Німеччині я вивчала такі курси як Service Marketing, Modeling and Decision making, Innovation Systems. Поблизу міста Грогенгейм знаходяться офісі компаній Porsche, Bosch, Mercedes-Benz, де є спеціальні вакансії для стажування студентів, проте для більшості варіантів вимагається знання німецької.Навчання в Італії та Німеччині відрізняється. По-перше, в Італії студент має тісний контакт з викладачами, до яких можна звернутися особисто. У Німеччині, якщо тобі потрібно уточнити щось у викладача, на пряму звернутися не можна. Спілкування відбувається через teacher assistant (студент докторантури). По-друге, лекції в Італії та Німеччині проходять по-різному. В Італії лекції передбачають презентацію та пояснення нового матеріалу. В Німеччині перед лекціями студенти отримують матеріали на самостійне опрацювання. Мені більше сподобалася італійська система навчання.

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.