Магістратура із стратегічної комунікації та маркетингу

отримати безкоштовну консультацію
Магістратура Strategic Communicaton викладається на факультеті комунікації, зв'язків з громадськістю та реклами в університеті IULM International University of Languages and Media, Мілан, Італія.

На програмі готують фахівців для роботи у міжнародних компаніях на посадах менеджерів таких сфер як зовнішня і внутрішня організаційна комунікація, зв'язки з громадськістю, відносини зі ЗМІ, кризова комунікація, маркетинг, брендінг, фінансова комунікація.

Студентка Наталя:

Магістратура зі стратегічної комунікації — поєднання маркетингу та менеджменту, також, передбачає вивчення штучного інтелекту та фінансового аналізу.

Це вивчається з метою, щоб зрозуміти всі процеси (як зовнішні, так і внутрішні), які відбуваються з певною компанією чи корпорацією.

Розуміючи як все працює ми можемо правильно аналізувати компанію, розробляти вдалі та дієві стратегії комунікації для компанії для того, щоб забезпечити їх розвиток та конкурентоспроможність.”

Чому навчатися на Strategic Communicaton?

дослідження у сфері стратегічної комунікації науково-дослідного центру університету CECOMS та партнерами EUPRERA (European Public Relations Education and Research Association) та ECM (European Communication Monitor)

заняття з представниками компаній Bosch, ENI, Bayer, Alfasigma, Lavazza, Connexia, Diesel, SMA Italia, Enel Group та ін.

сase studies та групові проектинавчання по обміну або подвійний диплом

стажування або фінальний проект

Як проходить навчання?

Case Studies
Приклад: Аналіз інформаційних кампаній Phipils, порівняння декількох інформаційних кампаній, дослідження факторів, які впливають на проведення інформаційних кампанії по справі Phіlips. Детальне вивчаення справ компаній (історії компанії та бренду, фінансові показники, репутації, комунікаційна стратегій, ефективність діяльності, заходи щодо соціальної відповідальності й виконання заданих вправ, обговорення результатів з викладачем). На прикладах компаній - Starbucks, IKEA, AIRASIA, easyJet, Volvo та ін.
Групові проєкти
Груповий проект має декілька етапів, наприклад, дослідження (аналіз SWOT, PEST, KPI та інші) та складання стратегії (формування цілей, ключових меседжів, планування каналів впровадження, бюджет, медіа план) - для компаній Google, Amazon та Siemens.
Навчання по обміну
(на першому семестрі другого курсу з отриманням гранту):

Лундський університет (Лунд, Швеція)
Лувенський католицький університет (Лувен, Бельгія)
Університет Ерлангена — Нюрнберга (Ерланген, Німеччина)
Будапештський столичний університет (Будапешт, Угоршина)
Подвійний диплом
(навчання на другому курсі з додатковою оплатою у другому університеті):

Міський університет Лідса (Лідс, Англія, Великобританія)

Університет Хаддерсфільда (Хаддерсфильд, Англія, Великобританія)

Кардіффський столичний університет (Кардіфф, Уельс, Великобританія)

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.