Магістратура в Італії

отримати безкоштовну консультацію

Про магістратуру в Італії словами наших студентів:

Аліна: “Вступити  на магістратуру в Італії — це найважливіше і найкраще рішення, яке я коли-небудь приймала у своєму житті. Не завжди навчання тут було легким, бюрократичні питання взагалі ніколи не вирішувалися швидко і просто, проте я з упевненістю кажу: воно того варте, на усі 100%".

Мене приємно вразило як проходить навчання на магістратурі в Італії:

Відвідування пар не є обов'язковим, і проміжних контролів зазвичай немає. Я намагалася відвідувати усі пари, адже це дійсно цікаво і значно полегшує підготовку до іспиту.

Практика як "офісні години" викладача - це шанс особисто підійти до викладача і задати свої запитання.

Студенти мають доступ до спеціальної платформи, куди викладачі завантажують усі використані на парах матеріали, матеріали для додаткового опрацювання  і домашні завдання.

Автоматизована система - через університетський акаунт потрібно заповнювати навчальний план, реєструватися на іспити, приймати чи відмовлятися від оцінок за іспит.

Іспити можна здавати декілька разів, є багато спроб (по 2 спроби на кожну сесію).”
Ксенія: “Я отримала престижну освіту в Мілані, що дало можливість подорожувати, жити та працювати у місті, що є одним з економічних центрів Європи. Це неймовірно!”

Дмитро: “Магістратура в Італії сприяла моєму працевлаштуванню, навчанню по обміну, подорожам. Це про розуміння подальшого вектору напрямку, вбиття кордонів у голові й розвиток критичного мислення.”

Магістратура в Італії популярна тому що:

Хороший вибір як класичних, так і сучасних спеціальностей, які затребувані на ринку праці Європи, спеціальностей необхідних у майбутньому:

науки про дані та бізнес аналітика, інновації в бізнесі та менеджменті

комунікація та маркетинг, цифрові технології в гуманітарній сфері

технології сталого розвитку в різних сферах та індустріях

штучний інтелект, біотехнології

цифровий дизайн, візуальний дизайн, дизайн продукту та послуг

міжнародні відносини, права людини

Можливість вивчати спеціальності, для роботи в індустріях, які активно розвиваються в Італії, та в яких Італія є світовим лідером:

індустрія дизайну та моди, архітектура та містопланування

туризм та готельний бізнес, менеджмент у сфері продуктів харчування

управління у сфері мистецтва та культурної спадщини

Як вступити на магістратуру в Італії?

01
Підготуватися до конкурсного відбору відповідно до критеріїв встуру на певну магістерську програму (виконати необхідні кроки встановлені регламентом вступу на конкретну програму).
02
Надати сертифікат з мови, якою проходить навчання, або скласти мовний тест від університету, якщо такий варіант пропонується університетом.
03
Пройти процедуру перевірки відповідності вашої освіти для навчання в Італії та отримати документ Dichiarazione di valore (Declaration of Value) від Посольство Італії в Україні або CIMEA Statement of Comparability від центру перевірки іноземних документів про освіту в Італії

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.