Università di Pisa

отримати безкоштовну консультацію
Університет Пізи заснований у 1343 році. Один із найстаріших університетів світу у Пізі - місті з багатьма історичними пам'ятками, у Регіоні Тоскана, біля узбережжя Середземного моря. Більше ніж 1/2 населення Пізи - студенти.

Галілео Галілей, який вважається батьком сучасної науки, навчався й викладав математику в університеті Пізи. Серед випускників університету – такі Нобелівських лауреати: Джозе Кардуччі (Література, 1906), Енріко Фермі (фізика, 1938) та Карло Руббія (фізика, 1984).Університет Пізи входить до Circle U., Європейського альянсу, який включає 8 інших престижних європейських університетів.

Чому університет Пізи?

більше ніж 250 договорів з університетами усьому світу для організації програм обміну студентів.

варіанти стажування, спеціальні договори співпраці з компаніями для організації стажування

дослідженя, результати яких впроваджуються в академічні програми, університет сприяє доступності  програм для більшої кількості іноземних студентів і дослідників
Університет Пізи у рейтингах
№1
з математики,  фізики та комп’ютерних наук в Італії, та у топ-300 університетів світу, QS World universities rankings
№4
серед найкращих великих університетів Італії у національному рейтингу CENSIS
TOP
топ-300 у світі з комп’ютерних наук, топ-400 у світі з інженерії, фізики, природничих та гуманітарних наук, у рейтингу THE (Times Higher Education)
Дослідження
Університет Пізи разом із Scuola Normale Superiore та Scuola Superiore Sant'Anna є партнером-засновником Centro di Ricerca Matematica Ennio De Giorgi (Центр математичних досліджень Енніо де Джорджі), який є частиною ERCOM Європейські дослідницькі центри з математики.

Дослідження в галузі фізики університет проводить в дуже тісній співпраці з місцевими відділеннями Національного інституту ядерної фізики (INFN) і Національної дослідницької ради (CNR).

Що вивчати в Університеті Пізи?

Університет Пізи це - 20 факультетів, 17 бібліотек й 13 музеїв, 61 програма бакалаврату та 71 прорама дворічної магістратури, 67 програм однорічної магістратури та 36 докторських програм.
Підготовча програма
Курс італійської мови
предмети за спеціалізацією на вибір

Гуманітарні науки (італійська література, антична археологія, сучасна європейська історія, історія мистецтва)

Науки (базова математична мова, фізика, хімія, біологія, підготовка до вступного тесту IMAT - для вступу на медицину).

До кожної спеціалізації 3 предмети на вибір: принципи економіки та менеджменту, вступ до філософської думки. екологія для сільського господарства, історія Італії, вступ до історії кіно, логіка та міркування, Італійська література, геологія, вища математика, вступ до європейського права
Бакалаврат анг. мовою
IPH (International program in Humanities) – перший рік навчання англійською й наступні - італійською

Менеджмент у бізнесі та економіці


IPH – це перший курс бакалаврату (навчання англійською мовою) з поглибленим вивченням італійської мови (з початкового рівня), італійської літератури, історії мистецтва (образотворчого мистецтва, музики, кіно, архітектури). На цій програмі навчаються виключно іноземні студенти з усього світу (Індія, Туречинна, Україна, В'єтнам, Болгарія, Сербія, Естонія, Македонія, Казахстан, Японія, Китай, Росія, Іран, Австралія та ін.).З другого року студенти продовжують навчання на бакалавраті італійською мовою за спеціальністю на вибір (культурна спадщина, комунікація та перформативне мистецтво, філософія, історія, європейські мови та література).
Магістратура англійською мовою
Аерокосмічна інженерія

Стародавній Єгипет і Західна Азія

Штучний інтелект та інженерія даних

Інженерія біоніки

Біотехнології та прикладний штучний інтелект

Комп'ютерна інженерія

Комп'ютерна наука

Комп'ютерні науки та мережі

Кібербезпеканаука про дані та бізнес-інформатика

Економікарозвідка та прикладна геофізика

Матеріали та нанотехнології

Нейронаука

Атомна інженерія

Технологія та виробництво паперу та картону

Вартість навчання

для українців на бакалавраті та магістратурі: 640 євро на рік

на підготовчій програмі: 5 000 євро

IPH: 3 000+356 євро (для першого року навчання)
Відгук Анастасії про навчання на IPH
У мене був нульовий рівень італійської на початку навчання. На першому місяці навчання був дуже інтенсивний курс італійської мови (з 9.00 до 13.00) – за місяць з рівня А1 я перейшла на рівень А2. Наступні місяці курс італійської був менш інтенсивний. До кінця академічного року я здала тестування і підтвердила рівень В2 з італійської мови.

Я вивчала, наприклад, такі дисципліни: естетика, філософія, італійська література, світова література, історія мистецтва. Найскладніший предмет для мене був італійська література – за рік потрібно було прочитати багато творів (7 книг). Складні питання на іспиті з італійської літератури. Іспити можуть бути або усні, або тестування або виконати певне дослідження (письмове завдання). Загалом, протягом першого року було багато письмових завдань (приклади: вибрати тематику і написати про один з торів Гомера, про мистецтво Флоренції, про творчість Рафаеля Санті, про творчість Мікеланджело, різниця між архітектурою Ренесансу і сучасною архітектурою Італії ). Багато інформації й додаткової літератури з предмету "Історія мистецтва". Більше 100 картин знати і описувати викладачу. Письмові роботи по музиці і кіно. Книжки можуть коштувати 50 євро. Я купувала вживані за 3 євро (знаходила на певних сайтах). З другого курсу починається вивчення одної з іноземних мов на вибір. Я обрала іспанську мову.

Про меню в столовій університету. На обід на вибір – піца, піднос з сирами та прошуто, як люблять італійці, паста з морепродуктами, стейки як в ресторані. Обід коштує 3-4 євро. Брати можна скільки хочеш страв.

Про місто Піза. Міто маленьке і затишне. Якщо навчатися в університеті Пізи і жити в центрі – дорога до університету займає 5 хв. пішки. Якщо жити на околиці міста чи за містом – до університету можна дістатися за 20-30 хв. на автобусі чи велосипеді. Ми їздимо до моря та до гір на велосипедах. Й їздимо гуляти в міста Ліворно та Лукка – 20 хв поїздом.Дуже багато продуктових магазинів, багато магазинів одягу. Магазини одягу розташовані на двух вулицях – Corso Italia та Borgo Stretto.

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.