IULM International University of Languages and Media

отримати безкоштовну консультацію
IULM - спеціалізований університет з мов, комунікації, маркетингу, зв'язків з громадськістю, туризму,  управління у сфері мистецтва, культури й креативних індустрій. Кампус у Мілані.

Чому IULM?

3 із 4 випусників знаходять роботу протягом першого року після завершення навчання

практичні проекти, дослідження, стажування завдяки співпраці університету із 1400 компаніями

програми обміну та подвійні дипломи, співпраця з понад 150 університетами в різних країнах світу

навчання сучасним професіям, що мають попит на ринку праці
IULM у рейтингах
№1
послуги для студентів, працевлаштування випусиків у сфері комунікації, у націоналтному рейтингу CENSIS
№2
серед приватних середніх університетів у національному рейтингу CENSIS
TOP
Tоп-300 у Times Higher Education Impact Ranking
American style campus
Сучасний кампус у стилі американських університетів з комфортними умовами для навчання, та розташуванням всіх будівель разом на одній території.

Кампус університету складається із 7 будівель із сучасним оснащенням для навчання і спеціальними лабораторіями для практичної роботи, бібліотекою, декілька кафе та книгарень, приміщенням для виставок і конференцій, фітнес-центром.

На території кампусу розташовані, також, два гуртожитки.

Що вивчати в IULM?

Факультет комунікації
Бакалаврат: корпоративна комунікація та зв'язки з громадськістю (анг.мовою); комункація, медія, реклама

Магістратура: стратегічна комунікація (англ. мовою), штучний інтелект для бізнесу, маркетинг, телебачення кіно та медіа
Факультет перекладу
Бакалаврат: переклад та комунікація; мови, культура та цифрова комунікація

Магістратура: спеціалізований переклад, переклад для конференцій
Факультет мистецтва і туризму
Бакалаврат: менеджмент в туризмі та культурі, мода й креативні індустрії, менеджмент заходів мистецтва і культури

Магістратура: туризм й готельний бізнес (англ.мовою), менеджмент сфери мистецтва
магістратура
Віділленя післядипломної освіти IULM Communication School
20+ програм однорічної магістратури з комунікації, маркетингу й продажів різних індустрій (краси, спорту, їжі та вина, моди), з міжнародних відносин і туризму.

Вартість навчання

Повна вартість навчання для Non-EU студентів бакалавріату: 8 400 євро/рік

Повна вартість навчання для Non-EU студентів магістратури: 9 800 євро/рік

Знижка 50% на основі певного середнього балу
Можлива регіональна стипендія 4 500 євро.

Відгуки наших студентів

Альона -магістратура Hospitality and Torism Management в IULM
Чи думала я навчатися в Італії? Ні. Я скоріше мріяла, аніж дійсно планувала. Але Наталія довела, що це дві суміжні речі. Хочу попередити, вступити в університет - це складно. Документи, папірці, бюрократія. Та чи помітила я це? Частково. Агенція приймали удари на себе. Зараз я навчаюсь в IULM, чого я не могла очікувати. Професори - люди, які дійсно хочуть чогось навчити. Пояснюють, запитують і слухають. Аудиторії сучасні та великі. Враження просто шалені!
Наталя  - магістратура Strategic Communication в IULM
З допомогою Наталії та її агенції, я успішно поступила на магістратуру в Італії. Надзвичайно задоволена співпрацею і розумію, що без супроводу і допомоги студенту дуже важко підготувати всі необхідні документи, нічого не пропустити та подолати всі бюрократичні моменти й питання по вступу в університет. А також, правильно підібрати навчальну програму, яка відповідає вподобанням. На всіх етапах вступу в університет агенція надає постійну підтримку і консультує з усіх питань,що цікавлять. Дуже вдячна Наталі та однозначно рекомендую агенцію!
Софія - магістратура Hospitality and Torism Management в IULM
Хочу залишити цей відгук для усіх абітурієнтів, які так само як і я мріють навчатися за кордоном та мають певні сумніви.Успішно завершивши процедуру вступу до італійського університету із супроводом агенції EducationPursue, я можу з упевненістю сказати: «не вагайтеся, дійте!», адже мрії мають здійснюватися.Завдяки постійній підтримці та допомозі Наталії усі організаційні та бюрократичні питання під час вступу вирішились легко та непомітно. І вже через декілька місяців після початку співпраці з агенцією я була зарахована студенткою університету в Мілані.
Ольга - магістратура Strategic Communication в IULM
Завдяки роботі з Наталією, здійснила мрію поїхати вчитися за кордон. З підтримкою та допомогою 24/7 подача документів виявилася не такою страшною та хвилюючою. Крок за кроком ми наблизилися до вступу та отримання італійської візи. Дуже задоволена, що все склалося саме так, і тепер я можу навчатися в одному з найкращих університетів Мілана!Навчальний процес – на дуже високому рівні, професори практикують знання, які викладають. Вебінари, воркшопи та міні-проекти проходять щотижня. Крім цього, на курсі магістратури до іспитів складаються окремі групові проекти на кайсах реальних компаній Італії.
Вікторія -магістратура Hospitality and Torism Management в IULM
Вирішила поступати до Італії в останній момент, адже були вагання між цією країною та Іспанією.

Дуже вдячна за підтримку Наталії 24/7, оскільки вона допомагала зі всією документацією: візою, підготовкою до отримання стипендії, дозволом на проживання, фіскальним кодом і ще багато іншого. Вона допомогла зробити цей заплутаний процес зрозумілим і виконати все поетапно. Величезне дякую!
Юлія
Юлія: Мілан - це особливе місто, з нереальною атмосферою і гучними людьми. Місто, в якому море аперитиву, запашної кави, і смачної їжі. Я навчалася на магістратурі в університеті IULM. В якому все організовано на стільки добре, що можна перебувати там від ранку до вечора. А мій факультет - факультет туризму та готельно ресторанного бізнесу - це набільш активний та цікавий спосіб вивчення галузі та розвитку особистих професійних здібностей. Свої люди, пітримка, навчання, подорожі, вечірки, їжа, зустрічі, все що забажаєш. Жодного разу не пошкодувала про свій вибір!
Анна, випускниця магістратури Marketing, consumi e comunicazione в IULM
Навчання триває 2 роки, перший більш сконцентрований на маркетингу, другий на вибір, і моїм вибором став Brand management! Навчання дуже цікаве, тому що супроводжується багатьма проектами з відомими фірмами Італії як Barilla, Ferragamo, Rio mare. Після завершення проекту, переможець отримує сертифікати, які підтверджують професійний рівень у спеціалізації проекту і допоможуть потім у працевлаштуванні.
Анастасія - бакалаврат з  з комунікації, медіа і реклами в IULM
На першому курсі були такі предмети: театр і комунікація, кіно та телебачення, теорія мас-медіа (нові медіа, web-design), соціологія медіа, семіотика, стратегії та комунікація в рекламі. Мені подобається, що, наприклад, на парах з реклами нам демонструють ролики і пояснюють, яка реклама є ефективною, і як треба привертати увагу глядача. Так само і з кіно, переглядали декілька фільмів у класі. Це були фільми, режисером яких є Альфред Хічкок. Ми вивчали його підхід до зйомок фільму, розглядаючи усі деталі. Професори спочатку розповідають про книжки, за якими маємо вчитися вдома, і про екзамени. Також, вони допомагають з підготовкою перед екзаменами

Отримати безкоштовну консультацію

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! Під час відправки форми сталася помилка.

Безкоштовна консультація

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.